Aizsargžalūzijas

Izturīgu paneļu vērtne no elastīgām lamelēm ir ar labām aizsardzības, trokšņu un siltuma izolācijas īpašībām

Izturīgu paneļu vērtne no elastīgām lamelēm ir ar labām aizsardzības, trokšņu un siltuma izolācijas īpašībām.

Aizsargžalūziju pamata funkcija aizsardzība. Izturīgu paneļu vērtne no elastīgām lamelēm ir ar labām aizsardzības, trokšņu un siltuma izolācijas īpašībām, šādi ailes aizsargājot no stipra vēja, aukstuma un trokšņa.  Logi un vitrīnas, ko aizsargā aizsargžalūzijas, kļūst par nopietnu šķērsli uzlauzējiem: to dizains ir veidots tā, lai apgrūtinātu uzlaušanu.

Aizsargžalūzijas var uzstādiet loga ailes iekšējā vai ārējā virsmā. Pastāv vairāk žalūziju kārbas stiprināšanas veidi un divi montāžas veidi: montāža uz virsmas (kārba ir izvietota ailes iekšpusē vai ārpusē), kā arī iebūvētā montāža (kārba izvietota ailes iekšpusē vai ārpusē).

Aizsargžalūzijas var vadīt ar vairākiem paņēmieniem: manuālu (ar lentes, auklas, korda, atsperu-inerces mehānismu vai kardāna pārvadu) vai automātiski – šīm nolūkam izmanto elektrisko piedziņu.
Sistēmas ar radiovadību ar miniatūru pulti-breloku ļauj vadīt izstrādājumu, kas ir īpaši ērti izstrādājumiem, kas aizsargā garāžu. Grupas vadības sistēmas ļauj jūsu mājā vadīt uzreiz visas aizsargžalūzijas ar vienu pogu un turklāt katru izstrādājumu atsevišķi. Automātiski programmējami taimeri var kontrolēt aizsargžalūzijas, piemēram, aizvērt tos vakarā un atvērt no rīta, tādējādi radot klātbūtnes efektu, kad neesat mājās.

Aizsargžalūziju un ruļļveida vārtu vērtne sastāv no lamelēm – alumīnija profiliem ar putu pildījumu vai ekstrudētiem (presētiem) alumīnija profiliem. Alumīnijs nav pakļauts pret koroziju un tiek uzskatīts par videi draudzīgu metālu, tāpēc aizsargžalūzijas  pamatoti var saukt par izstrādājumiem, kas ir absolūti droši cilvēku veselībai.

Vai jums ir kādi jautājumi?

Atstājiet savu jautājumu un mēs sazināsimies ar jums. Norādiet ziņojumā, kas jūs interesē.


Iesniedzot pieprasījumu, jūs piekrītat personas datu apstrādei.