Veramie vārti

Viena no praktiskākajām un uzticamākajām iespējām iebraukšanas teritorijā organizēšanai

Veramos vārtus izgatavo pēc jūsu ailes izmēriem. To atvēršanas virziens var būt “uz ielu” vai “uz pagalmu”. Sastāv no diviem nesošajiem rāmjiem un to apšuvuma. Apšūšanas materiālu jūs varat izvēlēties pēc saviem ieskatiem: RANNILA profilētās loksnes, sendvičpanelis, cinkotas profilētās loksnes, metāla režģis, alumīnija profils utt. Mēs piedāvājam arī vārtus ar māksliniecisku kalumu elementiem (kaltie vārti).

Piedāvāto vārtu īpatnība ir eņģes, kas nodrošina vieglu un klusu atvēršanu, kas ir ļoti aktuāli lielu vērtņu izmēru gadījumos. Vārtus var aprīkot ar elektropiedziņu ar tālvadības pulti un avārijas atbloķētāju elektrības atslēgšanas gadījumā. Mēs piedāvājam plašu elektropiedziņu un automātikas klāstu. 

Plaša piedziņas sistēmu, drošības sistēmu un automātikas sistēmu izvēle ļauj augstā līmenī atrisināt visus tehniski sarežģītos uzdevumus: visu esošo automātikas sistēmu salāgošana aizsargžalūziju, sekciju, bīdāmo un veramo vārtu vadībai un citām jau ekspluatējamām sistēmām. Jūs visu kompleksu varēsiet vadīt ar vienu pulti.  Aktīvās un pasīvās drošības ierīces (fotoelementi, signāllampas, elektromagnētiskās slēdzenes, luksofori, induktīvās cilpas, piekļuves sistēmas) jums ļaus justies kā mūsdienīgas mājas vai biroja īpašniekam.

Vai jums ir kādi jautājumi?

Atstājiet savu jautājumu un mēs sazināsimies ar jums. Norādiet ziņojumā, kas jūs interesē.


Iesniedzot pieprasījumu, jūs piekrītat personas datu apstrādei.