Sieta žogi un norobežojumi

Apvieno uzticamību un augstos estētiskos parametrus

Metinātai vai “saistītai” konstrukcijai var būt dažādas elementu formas: taisnstūra, rombveida, kvadrāta vai pat trapeces forma, kas veido žoga oriģinālo zīmējumu. Turklāt elementu izmērs un biezums var būt atšķirīgs. Pastāv uzskats, ka sieti ar nelieliem izmēriem un lielāku stieņu diametru ir drošāki, tādēļ labāk pilda aizsardzības funkciju. Tomēr daudzi aprīkojuma tehniskie parametri ir atkarīgi arī no žoga izgatavošanai izmantotā materiāla veida:

— Norobežojumi ar polimēru pārklājumu. Metināta sieta izgatavošanas process ir samērā sarežģīts: vispirms sametina metāla stieņus, bet pēc tam gatavo plakni, kas saritināta rullī, ievieto polimērā. Pateicoties šādai apstrādei, žogs kļūst izturīgāks pret apkārtējās vides iedarbību (paaugstināts mitrums, saules starojums).

— Cinkots norobežojums. Šajā gadījumā tehnoloģisko procesu var īstenot divos veidos. Pirmajā gadījumā stieņus cinko un pēc tam metina, bet otrajā – vispirms metina, bet pēc tam cinko. Neatkarīgi no izgatavošanas paņēmiena iegūtie cinkotie sieti ir pietiekami izturīgi un ilgmūžīgi.

 Necinkoti norobežojumi. Viens no lētākajiem variantiem. Metinātais siets netiek pakļauts papildu apstrādei, tādēļ pēc uzstādīšanas tas ir jākrāso. Pateicoties tam var novērst metāla oksidācijas procesu.

Sieta žogu un norobežojumu funkcijas

Vai jums ir kādi jautājumi?

Atstājiet savu jautājumu un mēs sazināsimies ar jums. Norādiet ziņojumā, kas jūs interesē.


Iesniedzot pieprasījumu, jūs piekrītat personas datu apstrādei.