Sekciju tipa vārti

Viens no labākajiem risinājumiem garāžai jūsu mājās

Sekciju vārti ir vispopulārākais garāžu vārtu veids. Tos izmanto gan privātu, gan rūpniecisku objektu celtniecībā. Sekciju vārti nodrošina drošu aizsardzību pret neatļautu iekļūšanu garāžā un piešķir papildu siltumizolāciju.

Sekciju vārtu vērtne ir izgatavota no sendivčpaneļa ar biezumu no 20 mm līdz 42 mm. Panelis sastāv no divām karsti cinkota tērauda loksnēm, starp kurām esošā telpa ir aizpildīta ar putu poliuretānu, kas nesatur kaitīgos CFS piemaisījumus. 
Sekciju vārti pa perimetru un starp sekcijām ir aprīkoti ar EPDM blīvējumiem (temperatūras noturīgs gumijas plastikāts), bet sānos ir uzstādītas plastikāta starplikas.

Sendvičpaneļu poliestera pārklājums no abām pusēm garantē augstu izturību pret laika apstākļiem un mehāniskiem bojājumiem.
Sekciju vārti ir viegli manuāli atverami/aizverami. Vārtu konstrukcijai ir augsta drošība, tā nepieļauj pirkstu iespiešanu no iekšpuses un no ārpuses. Dubultās atsperes un dubultās nesošās stiepļu troses no katras puses nodrošina aizsardzību pret vārtu nokrišanu.

Sekciju vārtu karkass ir izgatavots no karsti velmēta tērauda loksnes ar vertikālām un horizontālām vadotnēm.

Elektriskās piedziņas ar elektronisku gala stāvokļu programmēšanu, ko uzstāda sekciju vārtiem, nodrošina laidenu vārtu kustības uzsākšanu un vārtu plaknes aizvēršanu. Aprīkoti ar tālvadības pulti ar dinamisku kodu.  Elektropiedziņām ir mehāniska atslēga, kas novērš vārtu nasankcionētu pacelšanu.  Ja elektroenerģija nav pieejama, piedziņa jāpārslēdz uz manuāli atvēršanu/aizvēršanu.

Mūsu darbi:

Vai jums ir kādi jautājumi?

Atstājiet savu jautājumu un mēs sazināsimies ar jums. Norādiet ziņojumā, kas jūs interesē.


Iesniedzot pieprasījumu, jūs piekrītat personas datu apstrādei.