Bīdāmie vārti

Ja brīvā vieta ir ierobežota, uzstāda pagalma iekšpusē. Atvēršana var būt pa kreisi vai pa labi

Ja brīvā vieta ir ierobežota, bīdāmos vārtus uzstāda pagalma iekšpusē. Atvēršana var būt pa kreisi vai pa labi.

Bīdāmo vārtu konstrukcijas mehānisko drošumu nodrošina divi rullīšu bloki, kas pārvietojas pa speciāla profila siju, kas atrodas bīdāmo vārtu plaknes apakšdaļā. Šie divi bloki atrodas precīzi noteiktā attālumā viens no otra un nodrošina visas pārvietojamās sistēmas līdzsvaru.

Pateicoties unikālajai konsoļu bloku sistēmai, bīdāmie vārti nepieskaras pie zemes, un tiem nav ne augšējās, ne apakšējās sliedes. Atverot bīdāmos vārtus, vārtu aile tiek pilnībā atbrīvota. Konsoļu blokus uzstāda uz pamatīgas pamatnes, kuras betonēšanu ieteicams veikt gada siltajā sezonā. 

Bīdāmie vārti vārtu apšuvumu pieskaņo mājas apdarei. Jau jūsu garāžā jau ir uzstādīti sekciju tipa garāžas vārti, kā bīdāmo vārtu apdari lieto metāla profilēto loksni ar polimēru pārklājumu, kura pārklājumu var saskaņot ar dakstiņu vai fasādes krāsu, kā arī vārtu rāmi pēc mūsu piedāvātajām skicēm var apšūt ar koka dēļiem vai metālu. 

Bīdāmos vārtus var vadīt manuāli vai attālināti. Bīdāmo vārtu automatizācijai tiek izmantoti nozares vadošā ražotāja “NICE” (Itālija) piedziņas. Bīdāmo vārtu elektriskās piedziņas tiek izvēlētas, pamatojoties uz vārtu svaru un lietošanas intensitāti. Pēc jūsu vēlēšanās bīdāmos vārtus ar elektrisko piedziņu var aprīkot ar ierīci, kas nepieļauj vārtu plaknes sadursmi ar šķērsli, tālvadību un fotoelementiem Bīdāmos vārtus var uzstādīt savrupmāju ciemata iebraucamajā ceļā un visus ciemata iedzīvotājus apgādāt ar tālvadības pultīm. Ar vienu pulti objektā var vadīt visas automātikas sistēmas: iebraucamos vārtus, sekciju vārtus, ruļļveida vārtus un aizsargžalūzijas.

Vai jums ir kādi jautājumi?

Atstājiet savu jautājumu un mēs sazināsimies ar jums. Norādiet ziņojumā, kas jūs interesē.


Iesniedzot pieprasījumu, jūs piekrītat personas datu apstrādei.